E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2012-02-09 18:33:31

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Irlandia: Jedward... a moze jednak ktoś inny?

W irlandzkim finale narodowym 2012 weźmie udział 5. piosenek:
Maria McCool – Mistaken
Donna McCaul – Mercy
David Shannon & Una Gibney – Language of love
Andrew Mann – Here I am
Jedward – Waterline

Czy Zieloną Wyspę po raz drugi będą reprezentować zwariowane bliźniaki, czy jednak komuś uda się zagrozić ich pozycji?

Ostatnio edytowany przez SiM (2012-02-12 14:37:11)


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#2 2012-02-10 19:12:53

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: Irlandia: Jedward... a moze jednak ktoś inny?

Jedward jak nie Jedward, mi to bardziej przypomina łagodną wersję "Et Cetery" niż "Lipstick". Mimo wszystko nie widzę chyba konkurencji dla bliźniaków, zwłaszcza, że są chyba bardzo popularni u siebie.

Offline

 

#3 2012-02-10 19:49:08

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: Irlandia: Jedward... a moze jednak ktoś inny?

Może i nie mają konkurencji, ale jak taki muzyczny wywłok zaprezentować na scenie...? Czyżby kryzys wieku młodzieńczego, dorastają, próchnieją...? Wielki szejm on jiu


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#4 2012-02-12 14:19:57

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: Irlandia: Jedward... a moze jednak ktoś inny?

Jedward mi się nie podoba. W zeszłym roku zdołali mnie porwać, w tym roku wydaje się to jakieś strasznie grzeczne. Za grzeczne. A jak wygra MacCaulówna, to będziemy mieli kolejny hicior do kolekcji młotków i gwoździ Najdziwniej i najbardziej intrygująco brzmi utwór pani Marii.

Offline

 

#5 2012-02-12 14:27:11

 The King

Apres toi

Piosenka-ESC: Let Me Try
Odznaczenie: MODERATOR

Re: Irlandia: Jedward... a moze jednak ktoś inny?

Mi najbardziej podoba sie Here I Am i mam nadzieje, ze bez problemu wygra z Waterline czy Mercy x|

Offline

 

#6 2012-02-12 14:41:14

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: Irlandia: Jedward... a moze jednak ktoś inny?

Adminka napisał:

Czyżby kryzys wieku młodzieńczego, dorastają, próchnieją...?

Mówi się o szwedzkich producentach, którzy dorwali chłopców... i raczej im to nie posłużyło.
W tej piątce nie ma utworu na tyle charakterystycznego, by wiązać z nim poważne nadzieje na sukces. Cokolwiek nie zostanie wybrane nie wyjdzie raczej nad średni poziom tego roku (i tak przecież niewysoki).


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.karishmakapoor.pun.pl www.wsti.pun.pl www.mojepiosenki.pun.pl www.prawopole.pun.pl www.talesofpirates.pun.pl